ՓԱՌԱՏՈՆԵՐ

ՀԹԳՄ «ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ 2019

«ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ  Ալ. Սպենդիարյանի անվան օպերայի և բալետի ազգային ակադեմիական թատրոն Լավագույն մանկական ներկայացում անվանակարգում «Չիպոլլինո»

ՀԹԳՄ «ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ 2019

«ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ  Կոնստանտին Ստանիսլավսկու անվան ռուսական դրամատիկական թատրոն Լավագույն մանկական ներկայացում անվանակարգում «Ալադդինը և կախարդական լամպը» Լավագույն երիտասարդ դերասանուհի Հռիփսիմե ՆԱՀԱՊԵՏՅԱՆ Լավագույն սցենոգրաֆիա Արթուր ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ

ՀԹԳՄ «ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ 2019

«ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ  Հ. Պարոնյանի անվան երաժշտական կոմեդիայի պետական թատրոն «Իմ կինը, Ձեր ամուսինը և քաղաքապետի օգնականը» Լավագույն դերասան անվանակարգում Վարուժան ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ Լավագույն երիտասարդ դերասան Վարդգես ԲԱՐՍԵՂՅԱՆ

ՀԹԳՄ «ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ 2019

«ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ  Կ. Ստանիսլավսկու անվան ռուսական դրամատիկական թատրոն Լավագույն ներկայացում անվանակարգում «Խաղաղության փողոցում» Լավագույն երիտասարդ դերասանուհի Հռիփսիմե ՆԱՀԱՊԵՏՅԱՆ Երկրորդ պլանի լավագույն դերասանուհի անվանակարգում Աննա ԲԱԼԱՆԴԻՆԱ

ՀԹԳՄ «ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ 2019

«ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ  Կամերային պետական թատրոն Լավագույն ներկայացում անվանակարգում «Սև արկղ» Լավագույն դերասան անվանակարգում Բաբկեն ՉՈԲԱՆՅԱՆ Սենիկ ԲԱՐՍԵՂՅԱՆ

ՀԹԳՄ «ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ 2019

«ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ      Պատանի հանդիսատեսի թատրոն Լավագույն մանկական ներկայացում անվանակարգում «Կարմրամորթ առաջնորդի փրկագինը» Լավագույն դերասան անվանակարգում Մակար ԳԱԼՍՏՅԱՆ

ՀԹԳՄ «ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ 2019

«ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ  Հովհ. Թումանյանի անվան պետական տիկնիկային թատրոն Լավագույն դերասանուհի անվանակարգում Տաթև ՄԵԼՔՈՆՅԱՆ — «Անպարկեշտ Թոմի մեկնաբանությունները»

ՀԹԳՄ «ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ 2019

«ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ  Լավագույն դերասան անվանակարգում Արթուր ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ Լավագույն սցենոգրաֆիա անվանակարգում Հակոբ ՂԱԶԱՆՉՅԱՆ Երկրորդ պլանի լավագույն դերասան անվանակարգում Բորիս ՊԵՊԱՆՅԱՆ Երկրորդ պլանի լավագույն դերասանուհի անվանակարգում Սաթենիկ ՀԱԽՆԱԶԱՐՅԱՆ

ՀԹԳՄ «ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ 2019

«ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ  «ՍԱՍՆԱ ԾՌԵՐ» Գ. Սունդուկյանի անվան ազգային ակադեմիական թատրոն Լավագույն ներկայացում անվանակարգում   Լավագույն դերասան անվանակարգում Խորեն ԼԵՎՈՆՅԱՆ   Լավագույն սցենոգրաֆիա անվանակարգում Վիկտորյա ՌԻԵԴՈ-ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ   Լավագույն երաժշտության հեղինակ անվանակարգում...

ՀԹԳՄ «ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ 2019

«ԱՐՏԱՎԱԶԴ» ԱՄԵՆԱՄՅԱ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ  «Իուարշայի սուրը» Երևանի պատանի հանդիսատեսի թատրոն   «Լավագույն դերասան» անվանակարգում ներկայացված է  Վիգեն ԹԱԴԵՎՈՍՅԱՆ   «Լավագույն երիտասարդ դերասանուհի» անվանակարգում ներկայացված է  Աննա ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ   «Լավագույն երաժշտության հեղինակ» անվանակարգում ներկայացված է Վահե ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ   «Լավագույն...